Unternehmen
Jobsuche
Operator maszyny do gięcia CNC (m/k/i) 8f46c7a0-a1f9-4b5f-8f87-ff2862ae4e4f

Operator maszyny do gięcia CNC (m/k/i)

Ort
01454 Wachau bei Radeberg
Arbeitszeitmodell
Vollzeit
Vertragsart
AÜ mit Übernahmemöglichkeit

Szukasz dobrze płatnej pracy jako Operator maszyny do gięcia CNC (m/k/i) w Wachau bei Radeberg, blisko Polskiej granicy?

W takim przypadku, ta praca jest zdecydowanie dla Ciebie!
Szukamy właśnie Ciebie na stanowisko Operatora maszyny do gięcia CNC (m/k/i) w jednej z firm branży metalurgicznej w Wachau bei Radeberg - od zaraz i w ramach zatrudnienia na pełen etat.

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Diety i atrakcyjne premie świąteczne i urlopowe
  • Dodatki branżowe
  • Płatność zaliczkową
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Ochronną odzież roboczą

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV na stanowisko Operator maszyny do gięcia CNC (m/k/i) w Wachau bei Radeberg już dziś!

Zależy nam na Twoich umiejętnościach, dlatego od teraz list motywacyjny nie będzie potrzebny.
Masz jeszcze jakieś pytania? Zachęcamy do kontaktu!

Obowiązki

  • Wykonywanie różnych elementów z cieńkiej stali nierdzewnej o grubości od 1mm
  • Ustawianie maszyny i wymiana stempli
  • Praca na podstawie rysunku technicznego

Twoje umiejętności

  • Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu - Operatora maszyn CNC lub pokrewne mile widziane
  • Doświadczenie w zawodzie Operatora maszyny do gięcia CNC (m/k/i)
  • Znajomość obsługi i ustawiania prasy krawędziowej typu Amada, Bistronik, Trumpf lub inne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Prawo jazdy + własny samochód

Aplikuj za pomocą tego Linku (sps.pitchyou.de/LCKHW) w bardzo prosty sposób bezpośrednio przez WhatsApp lub korzystając z poniższych danych kontaktowych

Hier sind wir bei Fragen zu erreichen!

Kontakt

Anna Czlonka

Telefon: +49 3594 77 90514
Mail: bischofswerda-jobs@synergie.de

Mobil: 0048 516 043 907

Standort

Synergie Personal Solutions GmbH - Bischofswerda Belmsdorfer Str. 2 01877 Bischofswerda

Untitled 47 Created with Sketch. icon_wo Shape Created with Sketch. close close icon--export filter icon--job-search Standort Suche location icon--paper-flyer icon--print icon--reset finden icon upload